Leden 2014

Oh-ay-ou!

26. ledna 2014 v 11:30 | Carter |  Deníček

Tak začněmě tím nejdůležitejším! Strašně moc se omlouvám, že jsem svoje SB nenavštívila už asi tak měsíc! omg! snad neproběhlo nějaký třídění nebo tak! To by mě kleplo x___x
Moc bych vám všem chtěla poděkovat za vaše vzkazy pro uzdravení. Daří se mi o trošku lépe, to proto jsem toho využila abych vám sem na rychlovku napsala o mém stavu, a taky abych omrkla FB a Tumblr. *///*
No a ačkoliv se u mě v mém normálním životě zjevily další zdravotní problémy, tak přežívám ^_^ .

Víte, abych se trochu rozradostnila, tak jsem zašla do Carrefouru (Francouzského velkoobchodu) (připomínám že žiju ve Francii ^^) tak jsem tam našla.. OBŘÍ REGÁL MANG! omg omg. Tohle se vlastně stalo před pár měsíci, ale navádí to na to, že jsem tam před pár týdny našla i mangu.... KUROSHITSUJI! Mám už doma tedy úplně všechny dosavadní díly (14) a netrpělivě čekám až přeloží další. Má vyjít 7. února. Moc moc se těším!

Můj návrat se blíží, nebojte se minna! :) Do pár týdnů se uzdravím, možná že až budou opět prázdniny tak se sem vrátím. Vím že se to zdá jako nekonečná doba, ale myslím si že moje mentální zdraví je důležitější.
Onegai, moc se omlouvám pokud jsem někoho tímhle tím svým výkecem rozesmutnila. Slibuju vám že se vrátím plná energie, s plno radosti a s láskou k blogu.děje se něco? ><

18. ledna 2014 v 12:20 | Carter |  Deníček

Ohayou
Přišla jsem po dlouhých dvou týdnech oznámit co se se mnou vlastně děje, či proč jsem tu nebyla.
Jde o to, že mám problém s oči. Myslím si že je to z toho že jsem prostě magor a před těma dvouma týdnama jsem se koukala do pc tak skoro 10 h denně. Proto mám ted' oči poškozené, ne zkazené. Vím že je můžu vyléčit, takže... to prostě znamená že nechci být připoutaná tady k blogu. Proto si mě prosím nemažte, až se vyléčím (jak? :c) tak se vrátím.

---> pokaždé když se začnu koukat do pc tak mě hrooozně moc bolí a štípou oči. Zajímalo by mě, jestli by jste mi někdo poradily?? co s tím mám dělat? nechci mít dioptrie, brýle prostě nemůžu vystát (nic proti brýlím).
Ach jo... zajímalo by mě, co mám dělat... můžete mi prosím poradit? prosím ? :( je mi to tak líto. třeba to tak zůstane až do konce mýho života!! :(((

thanks, snad brzy naviděnou.

Anime challenge - day 14.15

5. ledna 2014 v 12:42 | Carter |  Anime
Den čtvrtnáctý a patnáctý z dvaceti

Anime challenge - day 11,12,13

4. ledna 2014 v 15:00 | Carter |  Anime
Den jedenáctý, dvanáctý a třináctý z dvaceti image

School Days

3. ledna 2014 v 17:00 | Carter |  Recenze

Název: School Days
V japonštině: スクールデイズ
Věkové omezení: 15+

Začátek vysílání: 04.07.2007
Konec vysílání: 26.09.2007
Stav: Dokončené
Počet epizod: 12/12

Příběh:
Matoko je obyčejný středoškolák,který den co den přijíždí a odjíždí ze školy vlakem. Už delší dobu pozoruje krásnou divku, která jezdí tím samým vlakem, ale nezdá se, že by o něj alespoň okem zavadila. Díky jeho kamarádce (Sekai Saionji) se se svou neznámou dívkou z vlaku seznámí a dá je dohromady. Jak to ale dopadne, když se provalí,že i Saionji je do Matoka zamilovana?

Můj názor:
Tak tohle anime bylo pro mě ze začátku... první dojem byl takový.. že to je nudaaa! Prostě love story, jak jedna holka chce chodit s klukem, kamarátka toho kluka jí pomůže, a vám prostě hned dojde že ho taky miluje. Konec byl naprosto neočekávaný, možná i tragický XD a prostě takovej děs. Podle mého názoru, to je tak trochu ztráta času... XD takže se tohle anime, prosím vás vynechte (a pokud se na to rozhodnete kouknout, tak hlavně u 12. epizody nic nejezte.)

Hodnocení: 2/10
1+ za celkem ušlou grafiku
1+ za to že se autor snažil
-8 za to že to stálo za bobek.. >__>Kuroshitsuji gifs - BW

3. ledna 2014 v 12:45 | Carter |  Gify/obrázky
hups:3Kuroshitsuji II

2. ledna 2014 v 15:47 | Carter |  Recenze
Originální název: Kuroshitsuji II
Anglický název: Black Butler II
Oficiální stránky: www.kuroshitsuji.tv
Datum vydání: 2.července 2010 - 17. září 2010
Věkové omezení: 13+
Počet epizod: 12+ 6 OVA
Stav: dokončeno
Žánry: démoni, akce, nadpřirozené


Příběh:
Konec 19. století - Viktoriánská Anglie. Ciel jako malý přišel o svou rodinu, uzavřel se poté do sebe, a stal se chladným, necitelným a dost vypočítavým člověkem. Po ztrátě jeho rodičů navíc uzavřel smlouvu s démonem, který je teď jeho sluhou. A jakožto jediný přeživší z hlavní rodiny Phantomhive stojí už ve svých 12 letech v jejím čele, vede továrnu na výrobu hraček a je 'hlídacím psem Jeho Veličenstva' královny Viktorie. Říkají mu tak, jelikož se svým sluhou Sebastianem řeší případy, které by policie sama nevyřešila, samozřejmě na královnino požádání. Ale jeho pravým cílem je pomstít se za smrt jeho rodičů, což je i důvod, proč se Sebastianem uzavřel smlouvu. Podaří se mu zjistit kdo zabil jeho rodiče a proč?
Ciel by měl být správně po naplnění smlouvy mrtvý, resp. Sebastian si měl vzít jeho duši jako svou odměnu za to, že mu celou tu dobu sloužil. Po menším shonu událostí si Ciel bohužel nepamatuje vůbec nic, co se stalo poté, co uzavřel dohodu se Sebastianem. Na scéně se navíc objevuje nový hrabě - Alois Trancy a jeho sluha Claude, který, jak později zjistíme, je také démon. Když byl Alois malý, zemřel mu mladší bráška, kterého nadevše miloval. Od té doby v něm narůstala zlost a nenávist, která ho dohnala k uzavření smlouvy s Claudem. A s jeho pomocí se chce pomstít Sebastianovi, protože si myslí, že to on za to vše může. Rozhodl se mu vzít jeho nejcennější věc - Ciela, tedy jeho duši. A tak začíná souboj Sebastiana a Ciela proti Claudemu a Aloisovi. Kdo vyhraje?
Můj názor - plný SPOILERŮ a trochu sprostý:
Tak zaprvé, ano ano ráno jsem se začala dívat na tohle anime, a teď jsem se dodívala. Jo jo, je to hodně, já vím zkazím si zrak atd. ALE! Tohle bylo kurňa nutný. Pokaždé to skončilo tak napínavě že jsem se z toho málem dochcala do kalhot. 'ptž jsem ani nechodila na záchod, damn.) Jenže!!! co mám asi tak dělat, když to chci vědět! XD mno. takže pro začátek si myslím že byl Alois takovej spratek, že jsem ho škrtila i přes obrazovku,. no ale mimo to, i ten Claus nebo Claud už nevím- byl ach jo otravnej. ALE TEN KONEC????????????????????????????????? PROČ?? já se těšila na konec podobný Kuroshitsuji I !!! NE že se z něj stane démon... whyyy a ještě k tomu byl (ciel) najednou tak hrozně nafoukanej!! ach jo :C! ten konec mě totálně dožral. Celej den jsem ztratila tím, že jsem se nakonec ničeho nedočkala! X_X a co chudák Sebastiáááááááááááááááán *cries*
neeeeee- *cries*
Ehm, tak to je ... děsný zaklončení fakt!! Mimo to to ale bylo moc hezké anime, AŽ NA TEN KONEC!
HODNOCENÍ *hlavní bloggerka se dostává do módu SUPER SAYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAn-*
kvůli konci, který mě dožral, a celkově se to podle mě odehrálo nějak až MOC rychle, dávám 6/10. YES. (jak vidíte tak mě to hodně drtí O_O). Jinak by to samo bylo tak 10/10 kdyby.. jo. ten konec. Yes, my lord. měl pohltit jeho duši WAAAAA jdu se zklidnit a odpočinout si.. fňuk ale!!! :/

Kuroshitsuji I

2. ledna 2014 v 10:52 | Carter |  Recenze

Název: Kuroshitsuji
Anglický název: Black Butler
Žánr: Comedy, Démoni, Historický, Supernatural, Bishounen, Detektivní
Počet epizod: 24 + 1 OVA
Rok: 2008-2009
Status: Dokončeno
Příběh:
Ciel Phantomhive doslova uzavřel smlouvu se služebníkem pekla. Právě díky této smlouvě musí démon Sebastian Michaelis, jak ho Ciel pojmenoval, uposlechnout každého přímého rozkazu svého mladého pána Ciela. Odměnou mu bude Cielova duše poté, co mu pomůže se pomstít vrahům jeho rodičů. Sebastian mu mezitím dělá prvotřídního komorníka a zastává práci i ostatních sluhů, kteří jsou ve své činnosti velmi nemotorní. Ciel vlastní titul "Královnin hlídací pes" a udělá vše, co mu královna přikáže. Hraje nebezpečnou hru a né všechny jeho figurky plní jeho rozkazy.
Můj názor:
Tohle anime jsem viděla celkem dávno... celou tu dobu až do 24. epizody jsem si to totálně užívála, páč je tohle anime hrozně návykový XD,... u poslední epizody jsem se ale totálně rozbrečela (ten konec-omg). Yup, jsem trochu slaboch ohledně byť jen trochu smutných scén xD... ale já jsem si pomyslela, potom všem co pro něj Sebastian udělal, jak trpěl no prostě damn! a potom že je ještě Kuroshitsuji II, a vlastně že ho Sebastián ještě nechá žít? to se prostě *****.. xD omlouvám se, dostala jsem se nějak do děje. No ale nevím co to vlastně říkám, když jsem ani II neviděla.. proto se na ní dneska podívám!:3 celou dobu jsem to odkládala, protože Kuroshitsuji I tak hezky skončil... (spoil: oukej, no ne až tak hezky, moje první reakce byla pláč, a druhá že jsem chtěla vědět co se stane se Cielem dál xD) No a právě proto se mi nechtělo pokračovat.. a ještě k tomu když je ve II nějaký JINÝ komorník než je Sebastián... no snad to překousnu -_- . I tak ale od toho čekám hodně!!! :D :D Každopádně tohle anime bylo celkem vtipný, emocionální a hooodně návykové :D možná vás moje hodnocení zděsí, ale já to tak prostě cítím... beru že tohle je jedno z nejepičtějších anime co jsme prozatím viděla :D ...... ale je jich určitě ještě mnohem víc!! :)
Hodnocení: 10/10 *applaus*