Březen 2014

Long days of sorrow - Kapitola II.

29. března 2014 v 13:51 | Carter |  Povídky
Kapitola II. - ミーティング*
(setkání*)


Nic už se toho večera neudálo, můj GPS na démony zůstal tichý. Další týden proběhl bez problémů, někdy jsem v noci musela na 'procházku do města' lovit démony. Mimoto mě taky zlobily mí spolužáci... A zase propadám z matiky, dostala jsem 5.. Haha, s tím se ale nedá nic dělat... Dnes večer se koná schromáždění Tenshi z E.U.. Tahle schůzka se koná každý měsíc. Každý bojovník řekne hlášení všech událostí toho měsíce v jeho zemi. Zkráceně je to mega nuda. Moje potěšení z tohohle výletu je však to, že si můžů popovídat mezi svými přáteli, kteří mi kupodivu rozumí. Moje omluva doma u rodičů vypadá asi taklhe:
'Sorry mami, letím se setkat s bojovníky se zbraňemi aby mi s nima naplácali na zadek a nakrájeli mi ho.'
... Ne, velkej šéf nám vždycky dá hologram. No né vždycky dobře funguje, například minule jsem se vrátila do školy a dozvěděla jsem se že jsem se údajně ulila z hodiny matematiky... Aha, už chápu.


Tentýž večer, ve Varšavě
'Choko! Jseš to ty?
- Ichiro!, zavolala jsem na něj, a plácly jsme si. Jsem to já, jen jsem si dala barvu na vlasy.
- To vidím! Dost ti sluší. Což mi vnuklo inspiraci, co kdybych si udělal tu samou?
- Jseš fakt originální. Dělej si co chceš, chňo chňo.
- Chňňňóóó.'

Ichiro je Tenshi z Anglie. V kruhu lidí se kterými dobře vycházím je také Aiko, z Německa a Kameko z Polska. Všichni Tenshi spolu mluví anglicky. Přišla k nám černá kočka, a vyzývavě na nás koukala.
'Han, schromáždění začíná.'
Odebrali jsme se s Ichirem do místnosti, kde už seděla většina reprezantantů. Seděla jsem vedle Kameko, která se na mě usmála. Bohůžel nebyl čas na to probírat kluky z Block B. Když už jsme všichni byli na svých místech, zapnula se velká světelná obrazovka, která byla na zdi naproti. Objevila se tajemná postava, která nebyla nikdo jiný než Její Výsost Kami. (Kami=bůh)
'Ráda vás zde zase všechny vidím pohromadě, mí drazí bojovníci. Před začátkem našeho schromáždění bych chtěla uvítat nového člena Yakei. (Yakei-Hlídač) Prosím, uvítejte ho tak jak se má.

Všichni jsme se koukli na nováčka. Yakei měli za úkol dohlížet na Tenshi a počítat počet zabitých démonů za měsíc, aby kontrolovali zdali se jejich počet nezvýšil. Když jsem si prohlížela toho kluka, měla jsem dojem že je nějáký hodně mladý. Tipla bych mu maximálně tak 12 let. Měl pásku přes oko, a druhé mělo modrou barvu. Byl podle mého vkusu dost roztomilý. Kupodivu jsem ale měla dojem že jsem ho již někde viděla... Snad si vzpomenu...
- Děkuji vám. Cieli, doufám že se ti zde bude dařit. Bez dalšího otálení bych ráda začala dnešní schromáždění. Pro změnu bychom mohli začít tvým hlášením, Chouko.
Nevnímala jsem co řekla Její Výsost Kami, jelikož jsem si právě vzpoměla odkud tohohle kluka znám.NOTES: Kapitola I. // enjoy!!

nomination! od Leriane ^^

28. března 2014 v 21:00 | Carter |  Deníček
ello, ello friendsIcons

25. března 2014 v 18:42 | Carter |  Moje výtvory
Hello there, cuties!
Jsem zpět ^^ a přináším další várku ikonek...


Konečně je už zítra středa!! TT_TT Myslím si, že to v poslední době celkem rychle utíká ^^)//


Právě jsem si uvědomila že jsou všechny černo bílé >_< gommene!
Příště udělám barevnější variaci. ^^ bai bai!! ♥

Hi my little kitties!

20. března 2014 v 18:02 | Carter |  Jiné
Oh, look what I found today!

Which ever month you were born in, will determine the type of anime you would live in.
January = Hentai
Febuary = Yuri
March = Sports
April = Horror
May = Supernatural
June = Harem
July = Yaoi
August = Sci-fi
September = Shoujo
October = Ecchi
November = Slice of life
December = Musical


Nyaah! Koho máte vy? Já jsem Harem *_* (?)!

Advik 2013 video

18. března 2014 v 20:05 | Carter |  Jiné


Bohahaha, guyz,
právě jsem našla mini scénu mě a Yoshi na Adviku roku 2013. Omfggg, vypadám fakt jako debil s tou splasklou parukou XD! Naneštěstí chci nechat svoji identitu ukrytou, možná že si ale někteří z vás vzpomenou za koho že jsem to šla minulej rok.. pokud jo, tak mě neodhalujte! ;)

P.S.: Nebojte se, v reálu vypadám asi tak 100x líp........
už never ever takovej fail! XD holt first cosplay žeee....

No nevermind, plánuje někdo z vás jít na nějákej con tenhle rok? *3*

Epic Naruto Cosplays

14. března 2014 v 8:49 | Carter |  Naruto
Všechny cosplaye jsou anonymní, tedy nemám ani tušení, kdo to byl. Gommen! ~(‾▿‾~)~(‾▿‾~)kyahaha~

14. března 2014 v 8:44 | Carter |  Gify/obrázky
Kakashi x Minato doujinshi

14. března 2014 v 8:40 | Carter |  Yaoi
Ohayouu (o^^)o Dneska ráno jsem našla roztomilé doujinshi s Kakashim a Minatem \(^ω^\)
Jen je teda v angličtině... gommen!
Anime challenge - day 18,19,20

11. března 2014 v 13:43 | Carter |  Anime
PON PON WEI WEI WEI everything I watch is gay

Day 18: Favourite quote from any anime character


"Ichigo… I hate the rain. Rain falls in this world, too. When your heart is in chaos, this sky becomes clouded. When you are sad, rain falls so terribly easy. Can you understand… the horror of being pelted by rain in this solitary world? If only to stop that rain, I shall lend you any strength. If you trust in me, I will let no rain fall in this world. Ichigo, trust me. You are not fighting alone."

-Zangetsu


Day 19: An anime you wished was real

Haha image Rozhodně by nebylo jenom jedno... těch anime je proste strašně moc, a já jsem jich viděla sotva 10 (a to necelejch) takže ještě nevím. Ale jako malá si vzpomínám jsem chtěla strašně moc žít v Bleachi, no a stále by mi nevadilo kdyby se to stalo :3 Teď ale mnohem víc ulítávám na Kuroshitsuji... image takže bych chtěla se nějákym způsobem nasáčkovat do domu Phantomhivů, zamilovat se do Sebastiana a tak-

Day 20: An anime you wish never ended and continued on

Stejně jako u minulé otázky! image To se moc nedá říct... samozřejmě jsem ráda za to že některé anime skončí (třeba že jsou fakt děsný.) ale zase pak tu jsou tu čupr supr anime které by neměli nikdy skončit -_- ...
image

Yaoi tiiiiiime

11. března 2014 v 13:28 | Carter |  Yaoi
Ahojte všichni image To je dneska krásně, co? Napadlo mě že bych po dlouhé době přidala nějáký ten článek na vykrvácení imageKdyby se ptali vaši rodiče tak alespoň nemusíte zítra do školy image
WARNING, YAOI!!! (BOY X BOY (too sexy for u))

Long days of sorrow - Kapitola I.

8. března 2014 v 14:28 | Carter |  Povídky
****************************************************************
Kapitola I. - 私は時々、通常のだけど、*.
(*Jsem normální, jen někdy)


Jmenuji se Chouko. Ve shrnutí jsem bojovnice, ale ne jen tak nějaká. Mé povolání je zbavovat se zlých duší na této planetě - Zemi. Proč precizuji o jakou zemi se jedná? Možná že jste si to už domysleli, my nejsme jediná obydlená planeta ve vesmíru. To co by jste vy nazvaly 'marťany' jsou ve skutečnosti bytosti skoro identické lidem, nejspíše pro to, že jsme je my vytvořili. Každá planeta která je v okruhu 10 000 000 km od Země, je na 99% obydlená. Za touto vzdáleností, nemáme tušení co se nachází. Další obydlené planety? Prázdno? Nemáme dostatek informací. Naše Země, kde žijí lidé, existuje v každé kapitále jedné země jeden bojovník, který se stará o bezpečí všech obyvatel. Když si to tedy spočítáme, na světě je 197 bojovníků. Jsme nazýváni 'Tenshi'. Existují různé klany Tenshi, ale bohůžel to zde musím ukončit. Musím se jít o něco postarat, tak to dopíšu příště. C.T


Odhodila jsem svůj notes, protože jsem za sebou slyšela pískání démona, který se za mnou valil, v marné snaze se snažil být tichý, to se mu ale nepodařilo. Vyvolala jsem svoji kosu smrti, a barvení krví mohlo začít.
Po skončení mojí práce, jsem se obrátila na můj GPS - gde proboha sem? Ne dobře, dělám si srandu. Jedná se o takové malé zařízení co mi dali abych nemusela hledat démony po čichu, ačkoliv ono by to ani nebylo tak težké, jelikož jim fakt smrdí z huby. Je to jako lidská GPSka, dalo by se říci. Prozatím se na displeji nic neukazovalo. Měla jsem příležitost dopsat to co jsem začala,... ale to jsem si uvědomila že jsem notes někam odhodila. Rozhlédla jsem se, a kousek na levo jsem ho uviděla, byl celý od krve.
'Panebože, vzdychla jsem si, od kdy maj notesy krámy...'

Vzala jsem ho do rukou, jukla jsem dovnitř a naštěstí se krev nevsákla do stránek. Dala jsem ho do svého báglu, a utíkala jsem směrem k mému oblíbenému místu - k jedné vysoké věži která se nacházela trochu stranou od města.
Když jsem se na ni vyšplhala, ten pohled mě jako vždy uchvátil. Byly nádherně vidět hvězdy i měsíc. Než jsem se nadála, tak jsem usnula opřená zády k vysoké věži, okouzlená noční krajinou.
****************************************************************

Moje druhá povídka, první část! Tak co, how is it?! >___< Kritika je vítaná!!!

Clazzi Ft. Seulong - We Changed MV/

7. března 2014 v 21:54 | Carter |  k-pop/j-rock
Ze začátku si možná řeknete wtf... XD i to video je very interesing, ψ(*`ー´)ψ, ale ten refrén je chytlavej! ヾ(。◕ฺ∀◕ฺ)ノBanners

7. března 2014 v 21:10 | Carter |  Moje výtvory
Konbonwa, minna! ヽ(⌐■_■)ノ♪♬
Han, ani nevíte jakou jste mi udělali radost tím že jste jevili zájem o moje výtvory!! ヽ(゚ー゚*ヽ)
Tak mě to nadchlo že jsem hned udělala tři ... Doufám že se vám budou líbit!

Veškerá kritika je vítaná!
ヾ(^ ^ゞ
Chci jenom podotknout že to dělám ve Photofiltru, ale brzy se hodlám naučit machrovat a masterovat Photoshop, takže to bude možná lepší.
≖‿≖

Uhh, málem bych zapoměla! (=xェx=) Zkoušela jsem si udělat gif na nějákým webu...
lolo

no posuďte samy (ノ・ェ・)ノ


See you soon! ☆*・゜゚・*\(^O^)/*・゜゚・*☆

My graphic is back?!

6. března 2014 v 7:43 | Carter |  Oznámení

oh, hey
Po celkem dlouhé době, jsem se rozhodla že zase začnu dělat grafiku!! Inspirovalo mě k tomu pár lidí tady na blogu :3 A k tomu přibudou ještě recenze, a taky nějáký ten k-pop anebo j-rock. No a jak se máte minna? Mátě školu? Já jsem na prázdninách...

hle ukázka ... *__*

AMV - E.T.

1. března 2014 v 13:11 | Carter |  Muzika

Anime: Pandora Hearts

Pandora Hearts - manga

1. března 2014 v 13:01 | Carter |  Recenze

Anglický název: Pandora Hearts
Japonský název: パンドラハーツ (Pandora Hātsu)
Žánr: Romantická komedie, drama, Shonen
Autor: Jun Mochizuki
Počet mang: 21

... Děj
Mladý Oz Vessalius je potomek jednoho ze čtyř velkých rodů a právě se blíží ceremonie, po které bude uznán dospělým mužem (jen tak na okraj, je mu patnáct). Až do téhle doby si žil svým hýčkaným nenáročným životem mladého aristokrata, zlobil vychovatelku, a se svou sestrou a osobním sluhou tropil neplechy. Jenže než se Oz nadál, na obřad mu vtrhli členové tajné organizace a chudáka Oze poslali zcela bezdůvodně do hlubin Abyssu...!

... Moje hodnocení
9/10