Květen 2014

Nisekoi/Fake Love - recenze

29. května 2014 v 15:19 | Carter |  Recenze

Název: Nisekoi / Fake Love
Název v Japonštině: ニセコイ
Žánr: Komedie, Romantika, Podle mangy
Počet dílů: (prozatím v cz: 1) /20
Začátek vysílání: 11.01.2014
Konec vysílání: 24.05.2014Příběh:
Yakuzácký dědic Ichijo Raku touží po normálním životě bez mafie. Jeho sen trošku nabourává každodenní realita plná bitek a střelného prachu, ale brzy pochopí, že si žil vlastně velice dobře. Potká totiž Kirisaki Chitoge, jejíž jemný vzhled poněkud nabourávají násilnické až brutální způsoby. Chitoge pochází z konkurenčního syndikátu a má se stát Ichijovou přítelkyní, aby se mezi syndikáty nerozpoutala válka. Pravděpodobnější však je, že se ti dva pomlátí mezi sebou…Můj názor:
Tak dneska jsem shlédla tu jednu (jedinou) epizodu která je prozatím na Shiraii, a musím uznat že jsem se fakt smála. Děj je zajímavý, neokoukaný, což opravdu ráda vidím protože se mi v poslední době zdálo že všechny dějě anime na které se koukám odehrávají tak jak já předpokládám, což není moc zábavné... Jediné co mi to trochu vadilo, je že jsem se ze začátku nedokázala moc zorientovat,... to záleží pak ale na vašem chápání. Doufám že se to v následujících dílech nepokazí.

Hodnocení:
7/10


Hello everybody...(・⊝・)

23. května 2014 v 7:08 | Carter |  Oznámení

Zdravím vás všechny...!
Už je to pěkně dlouhá doba co jsem tu nebyla, a upřímně mi to je strašně moc líto.
Ani jsem vám nic neřekla, propásla jsem několik třídění (promiň Ayo) a k tomu jsem vás ani neobíhala...

Důvod proč jsem blog flákala je ten, že ... no vlastně je jich víc, ale první je ten že jsem se rozhodla s blogováním skončit. Už to pro mě nebyla zábava ale spíš jsem se do toho donucovala, což se mi pak tedy následovně znechutilo.
Dále jsem si to pak rozmyslela, ale teď se mi blíží ''final exams'', takže vážně mám omezený čas, a říkala jsem si že bych se sem vrátila až na začátek letních prázdnin.

Jenže, heh, mě to bylo tak líto vám do té doby nic neříkat! (✖╭╮✖)
Takže jsem zpátky, tak na 30%. Každý víkend tu budu aktivní, a přednastavím články.
Doufám že mi to odpustíte... nebojte se, zase to tu rozjedu! :)