Červenec 2014

Love stage!! - recenze

30. července 2014 v 16:52 | Carter |  Recenze

Název v japonštině: ラブ・ステージ!
Název v angličtině: Love stage!!
Počet epizod: 12
Datum vydání: 10.07.14
Žánr: Podle mangy, yaoi, romantika, showbusiness

Příběh:
Jeho otec je zpěvák, jeho matka je herečka, a jeho starší bratr Shougo je vokalista v super populární skupině ''The Crusherz'' a Sena Izumi-otaku student- je jedinec narozen do téhle talentované rodiny. Miluje ''Magickou dívku Lala-lulu'' a tvrdě pracuje aby se jeho sen stát se mangakou stal skutečným, jenže jeho jediná hraná role ho od jeho snu vzdaluje. Po deseti letech si půjde zahrát další roli s Ichijouem Ryoumou, super populárním hercem, se kterým se setkal již tehdy v jeho první hrané roli. Co se stane při jejich setkání?

Můj názor:
Jelikož je série stále outgoing, jsou prozatím k dispozici jen 3 epizody (z nichž jedna je v češtině a ostatní ještě nejsou přeložené). Na Shirai jsem tedy narazila na tohle anime, ačkoliv jsem o něm již předtím slyšela, no a přeci jedná se o YAOI *omg* takže jsem musela všechny epizody zkouknout hnedka protože je to úplně super xD Líbí se mi ten koncept ačkoliv mi to připomíná Sekaiichi Hatsukoi, ALE tohle je celkem jiné no a řekněme to na rovinu, Izumi je hrozně roztomilý! :3 A ten hlas Shouga xDD omg je dokonalý :D vřele tedy doporučuji yaoistkám ^^ :D

Hodnocení:
10/10 (just cuz I love yaoi)


Junjou Romantica 3 !!!

30. července 2014 v 13:22 | Carter |  Informace

NEWS Z JAPONSKA!!!

Bylo oficiálně potvrzeno že anime ''Junjou Romantica'' bude mít svou 3. sérii! Prozatím se ještě neví přesné datum, ale jedno je jisté: máme se na co těšit! Budu vás průběžně informovat, až se dozvím více. ^___^

Goryokaku, Hakodate

30. července 2014 v 10:26 | Carter |  Japonsko

Rozkvetené sakury v Goryokaku, Hakodate

Goryokaku byl poslední hrad válečníků Shogunate v dobách Boshinské války, kde Hijikata Toshizou pobýval. Nyní je to nádherný park.

* Hijikata Toshizou byl velitel Shogunatů, skvělý a talentovaný válečník v období války.

NOTES adminky:
Chtěla jsem se s vámi podělit o tuto krásu... :D Snad se vám to líbí tak jako mně ^-^ - je to neuvěřitelné!

Fashion inspiration

29. července 2014 v 12:01 | Carter |  Jiné

Bonjorno!
Tak konečně nějáký ten článek .. Omlouvám se vám za mou velice malou aktivitu, však so prázdniny a já se ani nemám na co vymluvit protože jediné co dělám je že válím šunky na sluníčku... Však jsem zde, a připravuji pro vás i jeden takový speciální článek...

Zpátky k tomuto článku, sleduji takovou stránku jménem tokyo streets, a narazila jsem na opravdu hezký outfit Snad se vám taky zalíbí!

FAVORITE ENDING (1)

20. července 2014 v 20:26 | Carter |  Muzika

Ve spojitosti s minulým článkem (recenzí na TG) sem přidávám opravdu vzácný článek, protože se jedná o ''oblíbený ending''. Ending u Tokyo Ghoulu je jeden asi z nejlepších co jsem kdy slyšela... ta písnička je prostě super *_* Místo toho abych vám sem dala videjko z youtubu, tak sem dávám link na poslech tohohle endingu jelikož na youtubu se nachází jen ty verze které mají špatný zvuk..

ENDING TOKYO GHOUL /audio/


Tokyo Ghoul - recenze

20. července 2014 v 20:04 | Carter |  Recenze

Název v angličtině: Tokyo Ghoul
Originální název: 東京喰種トーキョーグール
Datum vydání: 04/07/14
Žánr: Horor, podle mangy, psychologické, fantasy
Počet dílů: ???

Příběh:
Vášnivý čtenář Ken Kaneko žije v Tokyu, kde se mezi lidmi potulují "Ghoulové", kteří na první pohled vypadají jako lidé, jenže to jsou ve skutečnosti požírači lidských těl. Kaneko není pozorný, a na to doplatí když se zamiluje do dívky, která je ghoul. Odhalí její identitu až v momentě, kdy ho dívka napadne a pokusí se ho sníst. Co se stane s Kenem po napadení oné dívky?

Můj názor:
Prozatím jsem zkoukla jen 1 díl, a jelikož je tohle anime stále v outcoming, tak jsou pro zatím jen 3 epizody (na Shiraii). Můžu fakt potvrdit že po jedné jediné epizodě mi tohle anime hrozně moc přirostlo k srdci, možná že je to proto že jsem již na Tumblru viděla hodně obrázků z mangy. ALE, pokud máte rádi krev (vy DIVOŠI) a zároveň originální příběh (taky trochu hororu) tak tohle je přesně pro vás!

Moje hodnocení (není definitivní):
8/10 (doufejme že se to ještě rozjede, a že to neskončí blbě ...)


P I C T U R E S (✪㉨✪) N2

16. července 2014 v 9:50 | Carter |  Gify/obrázky

Tak tak tak... v počítači mám až MOC obrázků (asi nějak 1 300) takže mám už plnej disk Proto jsem se rozhodla že sem pokusím dát většinu (aspoň pár) obrázků co mám uložených Jedná se o obrázky z Japonska, anime či z mangy, proto si myslím že by se vám mohly i líbit Jdeme na to!


Yaoi pictures ˞͛ʕ̡̢̡,,Ծ‸Ծ,, ʔ̢̡̢˞͛

12. července 2014 v 13:32 | Carter |  Yaoi
Ahoj všichni! (˼●̙̂ ̟ ̟̎ ̟ ̘●̂˻)
Přišla jsme vám dnešní poledne vylepšit krásnými picty
Líbí se vám nový layout?

V TOMTO ČLÁNKU JE YAOI !!! (boy x boy)(▽◕ ᴥ ◕▽) I C O N S (▽◕ ᴥ ◕▽)

11. července 2014 v 12:51 | Carter |  Moje výtvory

Ahoj
*v šoku* DALŠÍ IKONKY !!! yey Doufám že se vám budou líbit. Já vím, já vím toho černo-bílého je tady na mém blogu až moc Tyto ikonky jsou tedy k velkému překvapení taky černo-bílé... Slibuji vám že příště už budou barevné (možná)

Ups čili Carter to zas neumí

4. července 2014 v 11:39 | Carter |  Deníček

(ano takhle se na vás už po ránu prdelím). Jak jste si nejspíš již všimli ten krásný design co tu byl předtím je najednou fuč. xD Samozřejmě jsem to udělala schválně že () ... ehm no tak tohle je tedy prozatímní design. Udělala jsem ho já, ale vážně, není nad čím se tu vytahovat. XD možná přeci jenom jsem si chtěla dát na chviličku pauzu od sofistikovaných designů (nic ve zlém!), a chtěla jsem prostě udělat svůj vlastní, ''lehčí''. Ale hm, povedlo se mi jen záhlaví takže nevermind Hádám že tu zůstane tak týden, dva,.. než se zeptám někoho aby mi udělal nový Mimo to, co je u vás nového? Jaké máte plány na dnešní den? Já se hodlám asi po 65986451 letech konečne kouknout se sestrou na Frozen (Ledové království) - HELL YEAH, ještě jsem to neviděla xD. No a jelikož je pátek tak to je vlastně celý můj plán... *najs*