Říjen 2014

Oblíbené písničky - ŘÍJEN 2014

31. října 2014 v 16:17 | Carter |  Muzika
  • image Konnichiwa minna!~
No není dneska krásně? image Mám ráda takovéhle počasí ale nejlepší by bylo kdyby začalo sněžit image Doufám že si užíváte volna, a pokud slavíte halloween, tak hodně štěstí dneska večer až půjdete koledovat!... Já vím že takových lidí tady asi moc není, ale já jsem před asi dvěma lety šla s kamarádkou koledovat.. no a lol, byla to sranda, takže byste to podle mě měli zkusit, sice ti lidi naprosto nevěděli o co jde (to bylo boží) ale stejně jsme dostali čokolády!! Sice byly jen asi 2 ale bylo to fajn. image

Dneska jsem se s Vámi chtěla podělit o moje tři oblíbené písničky co jsem si tenhle měsíc poslechla tak snad sto krát. Snad se Vám taky zalíbí! ^__^

Favorite quotes of October

24. října 2014 v 21:05 | Carter |  Deníček
"Every flower must grow through dirt.""Don't be ashamed of a scar, it proves that you are stronger than what tried to hurt you"

"Sometimes "later" becomes "never". Do it now."

"I opened my mouth, almost said something. Almost. The rest of my life might have turned out differently if I had. But I didn't."
-The Kite Runner (Khaled Hosseini)

She felt everything too deeply, it was like the world was too much for her. And she felt nothing at all, it was like the world was too shallow for her.


Yaoi pictures 2 (ノ>▽<。)ノ

19. října 2014 v 16:05 | Carter |  Yaoi
Dear friends,
všimla jsem si že už jsem dlouho nepřidala nějáké yaoi obrázky, takže to rychle napravuji

/!\ BOY X BOY /!\

→ Admin's profile (update!)

11. října 2014 v 22:32 | Carter |  Informace


Ahoj všichni! Moje jméno tady na blogu je Carter. Jsem češka, ale cítím se spíš jako nějáký mix :D Chovám se mnohem dospěleji než mi doopravdy je, proto je pro mě těžké si rozumět s kamarády v mém věku, a tak důvodem toho je proč je moje nejlepší kamarádka o 2 roky starší :D Ale stejně mi moc nerozumí (lol). Připadám si prostě jako dospělý člověk, ačkoliv dospělá nejsem. Ráda bych aby mi postupně lidé začali říkat Kazumi, což je japonské jméno které má význam následující: ''krásný mír''. Důvod proč se mi jméno Kazumi zalíbilo je proto že bohůžel vyjadřuji málo své pocity a tak to vypadá jakože jsem na venek pořád v klidu i když jsem ve skutečnosti například naštvaná či smutná. Proto jsem si myslela že by ke mně pasovalo, a k tomu se mi líbí jména na K,..

Blog jsem založila abych si mohla udělat přátele se stejnými zájmy, protože mi vadí že v realitě je to tak těžké se rozpovídat s lidmi co mají rádi mangu a anime stejně tak jako já. Za druhé jsem ho vytvořila jednoduše z toho abych měla radost z toho, že jsem schopná napsat články, mít nějákých těch pár čtenářů a technicky to beru jako ''socializaci''. Zároveň jsem si chtěla uchovat všechny svoje dosavadní zájmy pro moje budoucí já abych měla pak na co vzpomínat. *trollz*.


Už dvakrát jsem si stěhovala blog. Mám chuť si ho přestěhovat ještě jednou, protože se mi nelíbí název mé stránky, jelikož nemá absolutně žádný význam. :D (mrtvá roztomilá???)

Dále se musím přiznat že se cítím nehorázně trapně když si čtu svoje články které jsem psala před rokem, i na mých předchozím blozích (jak se toto skloňuje?? :D). Další věc je, že se můžu zdát jako pozitivní člověk, což je pravda ale je to jen proto že jsem si za těch pár let již leccos prožila, takže kdybyste se mi chtěli s něčím svěřit či poradit anebo jednoduše potřebovali kamarádku, tak mi napište na můj tumblr do zpráv. Pokusím se ze všech sil vám pomoci, protože vím že smutek je prostě strašná věc ze které je těžké se sám dostat :D :)

Ráda bych aby mě lidé viděly takovou jaká jsem protože vím že si mě můžete představovat úplně jinak než to pak v realitě je :D Hm, ale hele, já píšu blog protože mě to baví, a ne pro svoje ego :D Takže doufám že se vám tu líbí, a děkuji vám za četbu!Kimi ni Todoke I. (& II.) - recenze

9. října 2014 v 21:33 | Carter |  Recenze

Název:Kimi ni Todoke I. & II. - From me to you
Počet epizod: 25 + 12
Rok vydání:2009 a 2011
Žánr:romantika, školní život

Obsah:
Hlavní postavou tohoto anime je Sawako Kuronuma, které přezdívají Sadako (podle dívky z hororu Kruh). Toto jméno společně s jejím tak trochu strašidelným vzhledem je příčinou, proč se s ní nikdo v její třídě nebaví.Kolují o ní pověsti, že vyvolává duchy a komunikuje s nimi a všelicos jiného. Sawako kvůli tomu nemá žádné přátele a je z toho opravdu nešťastná.
Ale pak se s ní začne bavit hoch jménem Shota Kazehaya - nejoblíbenější kluk ve třídě a všechno se změní. Najde si dvě dobré kamarádky Chizu a Ayane, více se skamarádí s Kazehayou a i ostatní poznají, že vůbec není tak děsivá, jak vypadá. Sawako poznává, jaké to je mít kamarády, postupně se zamilovává do Kazehayy a konečně je šťastná.
Ale bude on její lásku opětovat ?


Můj názor:
Upřímně jsem od tohohle anime čekala méně, takže mě to celkem příjemně překvapilo. Líbí se mi školní život ^^)// Jediné co už jsem pak nedokázala vydržet bylo to jak se Sawako prostě nikdy nevymáčkla :D Vždycky to něco či někdo překazit, a tak to jsem fakt už pak nemohla takže jsem přeskočila asi jednu, nebo dvě epizody. Konec byl dobrý, myslela jsem si že to bude nějak nezakončené či v nějáké fázi v jaké to prostě nejde zakončit a ono to nakonec bylo dobré ^_^).

Hodnocení:
7,5/10


- CONTACT -

5. října 2014 v 13:29 | Carter |  Informace

Prosím omrkněte můj nový anglický blog! (nestěhuji se, jen budu mít dva blogy ^^)

http://kazumis-world.weebly.com/


Také bych ocenila kdybyste mi do komentářů napsali link na váš tumblr (jestli nějáký máte *Q*)


http://kazumis-world.tumblr.com/


Favorite opening

2. října 2014 v 12:35 | Carter |  Jiné

Napadlo mě že bych se s vámi podělila s jedním z mých oblíbených openingů
Je z anime Inu x Boku SS, na které jsem se koukla je to už docela dávno... Ale líbilo se mi, ačkoliv jsem čekala že to bude špatné, podle toho kolik negativních ohlasů jsem na toto anime viděla
Pictures;gifs

2. října 2014 v 12:27 | Carter |  Gify/obrázky
Ahojte :D Tak mám v záložkách zas moc gifů a obrázků, tak je šupám sem a doufám že se vám budou líbit stejně tak jako mě :3 Zdroj je Tumblr -