Leden 2015

Anime challenge (2) - den druhý

27. ledna 2015 v 23:12 | Kazumi |  Anime
*přednastavený článek*
Ahoj všichni, omlouvám se za opětovnou mini pauzičku. Chybí mi čas, a moje mysl mě někdy opravdu doslova zabíjí. Nevermind, už je mi lépe, takže se prosím nebojte, nic se neděje!


(?) Nejlepší anime co jsi pro zatím viděla
Omg :tears: !!! To nejde vybrat jen tak bez kategorií :D :(. Upřímně řečeno jsou podle mě delší anime lepší (nebo takhle, lépe se do nich vžijete) a tím pádem je výsledný pocit z nich mnohem lepší než u anime co mělo 12 epizod, ani se nestihlo rozjet a hned na to skončilo. Upřímně anime co mi nejvíce přirostlo k srdci je Bleach neboť je děj velice originální, sice zprva může být člověk odrazen kvůli špatné grafice, nicméně když to pak vydržíte i přes ty fillery, stane se z toho opravdu skvělé akční anime.


Pokud bych si měla vybrat z těch kratších anime, tak byc si vybrala jedno novější - Ookami Shoujo to Kuro Ouji. Je to shoujo (napíšu na něj brzy recenzi). Nejspíš je to proto že jsem četla předtím mangu, a nějak mi to přirostlo k srdci, bez nějákého důvodu.

Nevím jak Vy ale nejradši bych si jich vybrala nejmíň 5 :D Doufám že se jinak máte všichni dobře, ať se Vám daří!

naschledanou

18. ledna 2015 v 18:59

Výkec numero uno

18. ledna 2015 v 18:41 | Kazumi |  Deníček
Ahoj. :D Původně jsem neměla v plánu psát tento článek, ale má to návaznost na to co jsem tu psala na Nový Rok, takže si myslím že by to tu na tomto blogu mělo být, jelikož se mě to týká, a tak nějak si myslím že to sem patří. Na Nový Rok jsem opravdu doufala že tenhle rok už nebudu tolik brečet, nebudu si nějak ubližovat, přestanu se stresovat a začnu si užívat život v momentálním životě. Nebo tak jsem si to alespoň plánovala v prvních pár dnech tohoto měsíce. Po tom, co jsem se Vám sem přiznala o tom co jsem prožívala, mi Saki a Kira-Yume napsali komentáře, které mě neskutečně moc povzbudily. Říkala jsem si, že to všechno bude v pohodě. Nicméně po tom co mi odjel bratr zase pryč (moje jediná podpora), jsem tak nějak spadla do deprese. Deprese takové která není jen to že si pobrečím, sním celou čokoládu, a další ráno už je to lepší. Bohůžel už to se mnou tak házelo, všechny ty situace v mém hektickém životě, všechno co se odehrávalo doma, a všechno co mi matka se setrou říkaly, a o čem všem mi lhaly. Nicméně že jsem se o mé matce již vyjádřila v minulém článku, takže si prozatím nebudu kazit večer rozebíráním tím co dělá. Jednoduše řečeno jsem se tedy po odvezení bratra na letiště zhroutila. Táta byl další den se mnou, a následovala zhroucení ještě větší. Brečela jsem, hrozně, ale hrozně moc. Nešlo to zastavit, slzy mi prostě tekly, a já věděla že mi tečou dlouho zadržované slzy. No prostě... nikdy jsem tak hrozně moc nebrečela, nikdy jsem se necítila tak hrozně bezmocně. Když se koukám zpátky, tak je to.. celkem ironické, jelikož jsem si toho naplánovala na Nový Rok tolik, a všechno z toho, bylo samozřejmě až moc dokonalé, až moc nerealistické, a nesplnitelné. No, tak jsem byla týden, tedy respektivě 3 dny doma - jeden den jsem šla, zhroutila jsem se, pak jeden den doma, další den jsem zkusila do školy, no a to jsem tam taky brečela no a prostě deprese se mi zhrošila. Dostala jsem hned další den po mém druhém zhroucení prášky na depresi. Beru je stále, a ještě dlouho budu. Celkem mě šokuje, že se mi dostává větší podpory od lidí na internetu, než od mé vlastní rodiny. Jsem si ale jistá, že to tak má plno lidí v dnešní době, v této generaci.

Chtěla jsem Vám to sem napsat, aby jste věděli proč jsem tu chvilku nebyla. Chtěla bych Vás však ujistit, že prášky mi moc pomáhájí, a konečně se mi dostalo pomoce od doktorů. Jsem na dobré cestě, vím to. Přestanu si plánovat budoucnost, přestanu pořád žít v budoucnosti. Žijeme přeci teď, a tady. Zavřu počítač, vypnu mobil a Ipad, udělám si čaj a počtu si. Jedině tak se dokážu pořádně relaxovat.

Uznávám že prokrastinovat opravdu asi nepřestanu jen tak rychle, nicméně se chci snažit prostě ty věci udělat, ne pro školu, ne pro rodiče (přoc bych jim chtěla dělat radost po tom co dělají mě?!), ale pro sebe. Pro moje zdraví, pro moji radost.

Omlouvám se pokud je to další takový... smutný dlouhý článek, nechci nikomu kazit den, ani tu vylívat své problémy. Patří to ke mě, takže to patří i sem na blog.

Chtěla bych nesmírně poděkovat Beepince, Saki, Kiře-Yumě (sorry za sklonování lol!!) a Leriane za jejich vyjádření. Vaše podpora mě opravdu nadzvedla, potřebovala jsem ji. Děkuji!!!

Anime challenge - den první

18. ledna 2015 v 18:11 | Kazumi |  Anime
Ahoj všichni!!! Tak jsem zpátky, jsem moc ráda ! ʕ •ᴥ•ʔ1 - První anime co jsi viděla

První anime... ježiš, to je fakt hrozně dávno ʕ→ᴥ← ʔ uhm, myslím si že mi bylo tak 7, možná 8 a tehdy jsem to prostě brala jako kreslené pohádky, no a o Japonsku a anime jsem neměla ani šajna :D Každopádně to bylo na Animaxu, vždycky od 20 h večer (na mě to tehdy bylo hrozně pozdě, lol) a pokud mě má pameť neklame tak to bylo anime Červánek, anebo Naruto anebo Bleach.. anebo Kilari??? Já už fakt nevím :D Ale tuším že Červánek... hehe. (◉Θ◉)''

Tady je prosím Červánek


......... ale jak jsem říkala, byla jsem dítě! :D Nepopírám ale že bych se na to dneska nekoukla, chtěla bych si připomenout staré časy :D

Anime challenge (2) - list

3. ledna 2015 v 21:22 | Kazumi |  AnimeFavorite quotes of December 2014

3. ledna 2015 v 9:43 | Kazumi |  Jiné
''I guess some people are just born with tragedy in their blood.'' - Dornie Darko

''But maybe I'm just tired of being tired'' - a tired person

''あなたを助けることができるただ一人の人は、自分自身です'' - Sometimes, the only person that can help you is yourself.

''It's a very, very sad day when you find out that it's not accident nor is it time nor fortune, but just yourself that kept things from you.'' - Lillian Hellman

''I'm so far from everything. From normality. From light. From what I want to be.'' - Fowles, John. The Collector.

''Go for someone who is proud to have you. Not because you're pretty, but because they value you as a person.'' - Frank Ocean

''Don't admire people too much. They might disappoint you.'' - Film: Ordinary People

~

Obrázky ʕ ◔ᴥ◔ ʔ

2. ledna 2015 v 17:28 | Kazumi |  Gify/obrázky
Kuk! Jak se máte?
Přišla jsem se s Vámi podělit s obrázky! (০▿০)