Soupis článků z mého deníku (2013)

29. dubna 2015 v 20:44 | Carter |  Deníček
2. září 2013
Gommen, že jsem se vůbec neozvala. Ichigo je prostě- Každopádně jsem si dala takovej oddych (velikej) před školou, která mi začíná ve středu. Myslím že někteří (všichni? xD) z vás ji mají dneska(?))..
Všem vám teda přeju pevný nervy do školy, doufám že se vám všem tenhle školní rok 2013-2014 vydaří ve vašich představách. A kdyby ne, tak se na všechny zvysoka vyserte a ukažte jim finger.
Ještě nemůžu potvrdit moji stoprocentní aktivitu, protože nám v poslední době hodně blbnul internet, ale hned jak bude všechno ok, tak se vám opět ozvu. Připravuju svoji první mangu, kterou dám sem na blog. Bude to asi school life, trošku tam bude něco i o Shinigami (z Bleache). Bude jak manga (asi z mých RPC) tak i psaný delší příběh. Bohůžel naplánování tohohle mi bude trvat tak měsíc, ale jak se znám tak to zvládnu do dvou týdnů. Připravuji toho opravdu hodně, takže doufám že zde bude víc aktivních návštěvníků (ale to ani není pro mě zas tak důležité..) spíš to že se vám to tu bude líbit! :D
Prozatím se s vámi loučím, a Yoshi - omlouvám se že jsem to na tobě celý nechala, (aspon víš jaké to je! O_O xD :D) ale musíš to vydržet ještě pár dní. MUHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAh... ?
na všechny z vás se těším! Páčko:)
12. září
Ahojte *tleská si
Dneska vám sem jen tak (s prominutím) narychlo napíšu co se událo v posledních dnech, - v moji nové škole, v nové etapě mého života.
jak tedy začít?... v nové škole...: je to tam pěkné, příjemné. Je tam málo děcek, jenže prostě je to jiná národnost - já jsem češka a prostě .. tam s nikým nevycházím. Mám jen jednu dobrou kamarádku, která se mě zastala, ale i tak dělá pěkné pitomosti.. například mi plive do jídla, strká do mě, fackuje mě, ničí mi oblečení... asi se jí nedá říkat moc kamarádka mno, ale je jediná kterou mám. Ostatní holky jsou namyšlené, zlé, a jsou i divné.
Ze studijního pohledu je ta škola suprová - učitelé jsou NAPROSTO v pohodě. Například nás dneska jeden nechal jít 20 min před zvoněním.
*** a ohledně ještě těch ''kamarádek'' tedy holek: každá se zajímá jen o to, kdo co nosí, kdo s kym spal, kdo s kým chodí a kdo je tlustej a kdo ne. (například mě řekly že jsem tlustá...)
---> Dále jsou tam studijní nároky mnohem nižší a lehčí než v moji minulé škole - jsem nejlepší v angličtině, a taky ve španělštině, ačkoliv jsem se ji nikdy moc neučila, jenom samostatně pár slovíček. (neříkám to abych se vytahovala, ale bych to nějak porovnala..) , kdežto předtím jsem neuměla španělsky ani prd, a v angličtině jsem byla průměrná.
Další věc, co mi vadí je ta, že všichni s někým chodí. Mé kamarádce je 13, (mě je připomínám 14) a už s někym chodila. Já jsem v životě nešla s klukem ruku v ruce, už se mě však zeptalo asi 7 (tak nějak Xx) kluků jestli bych s nimi nechodila, a další do řady jsou dva smradi z mý třídy kteří jsou o hlavu menší jak já, a myslejí si že jsou hustý protože mají gel na vlasech. Ale víte vy co? Já se nedám. Jsem prostě češka, jsem urostlejší (dalo by se říct), ''kulatější'' (ale to je nejspíš proto že už jsem nabrala svoji ženskou formu).
kurnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá doprdelek
pokračování příště protože se mi to smazalo. the fucking end!
22.června
Včera mi celej den bylo opravdu strašně :D Po asi 10 letech co chodim do tý samý školy, jsem ji musela opustit... Už se nikdy neprojdu těmi chodbami, nikdy si už nebudu stěžovat na ty nekonečný schody do učeben... Nikdy mě už nesprdne učitel z matiky že nic neumim! Už nebudu pod stresem, že nestihnu dojet do školy v čas... Už nebudu depresivní, protože se včera všechno změnilo. Od včerejška jsem se rozhodla, nejenom žít zdravěji, denně cvičit, ale hlavně se usmívat. Když mi bylo 8, tak jsem byla tak trochu hodně depresivní. Moje oblíbená barva je až do dnes černá, ale tehdy jsem chodila celá v černém. Dnes jsem se též ani nestihla rozloučit se všema. To mě nejvíc štve. Protože jsou tu dvě celé třídy se kterýma jsem se chtěla rozloučit, a stihla jsem jen asi půlku z té jedné... Jinak, přeju všechno nejlepší pro Yoshi, se kterou jsem se taky loučila, a bylo mi neskutečně smutno...

Ted' na všechno zapomenu

Už se k tomuhle nemůžu vracet!!! Rozhodně se někdy v průběhu prázdnin před starou školou stavím, ale víc ne! Člověk se nemá vracet do minulosti... Ani v paměti. Život je změna, a my ho musíme přijmnou jaký je. Neviset hlavou dolů, ale vzhlížet k nebesům a nechat se unášet svými vlastními sny. Nebýt ponořená v nekončící depresi, kterou dokáže 100x lépe nahradit láska a štěstí. Není to jen poučka co si tu dávám sama, ale je to i pro Vás. =) Už se těším na další změny, a nyní už budu připravená!!!
Je to tak Možná jste si všimli (především SB), že jsem tu asi tak týden nebyla >.< Všechny články co tu v průběhu jeli, byli přednastavené + nemohla jsem vás obíhat -.- ... Pokud si přejete dozvědět co jsem prožila, tak čtěte dál! =)
Děkuji Beepince ze krásný banner!! ♥

Kde začít??? Tak třeba takhle...
V posledních pár dnech jsem to měla težší, protože jsem si řekla do hlavy, že nechci do nové školy, a už vůbec ne se stěhovat do (krásné) Francie. Měla jsem velké deprese, plus mi na to přidávalo že mám opravdu dlouhé (nechci to přehánět.. :/) velké rodinné problémy. Jenže, jsem se s nimi smířila, protože mi v nich pomohl jeden.. moc hodný člověk, kterého jsem celý svůj život považovala za zlého. Uvědomila jsem si spoustu věcí, včetně puberty, tak i života. Je to pro mě aktuálně těžké období... takže pokud se někdy stane, že napíšu depresivní článek (doufám, že ne!) tak mi to prosím odpust'te... V srdci mám prázdné místo, protože jsem se musela rozloučit s mnoha, mnoha lidmi. Jinak s tím stěhováním, mi došlo, že nemám na výběr... I kdybych protestovala, tak matčin názor na to nezměním ... =) A jelikož mi je pořád pod 18 (chci těěěěěěěěě) tak jsem pod ''ochranou'' rodičů.
Jak jsem koukala na Bubbi', tak to taky v poslední době neměla lehké... ale umí se s tím vypořádat, a dát na takové situace rady! =) ... takže se od ní hodně inspiruju, a čtu ted' knížky o ''Happiness''. [...] Doufám že vám to nevadí, když se tu takhle vypisuju, ale v deníčku už to mám, tak... to dám i sem, =)
Hluboce se omlouvám všem mým SB, že jsem neobíhala. Vše se opět zprovozní od zítřka. Děkuji za pochopení ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama