Květen 2015

Oblíbené písničky - Květen 2015

31. května 2015 v 20:21 | Kazumi |  Muzika
Ahoj! Je tu další díl mých oblíbených písniček tohoto měsíce ^__^
Snad některé znáte anebo se vám taky zalíbí :)

Prodej mang, deníček 3

23. května 2015 v 9:38 | Kazumi |  Deníček
Ahoj :)
Jak se dnes máte ? Je škoda že je tak špatné počasí co... No prý se to má příští týden zlepšit, tak uvidíme :D
Jen jsem vám chtěla dát vědět jak jde můj život (ach, jaké to nudné téma).
Dneska se snažím najít stránky kde bych mohla prodat moje mangy: 1-5. díl Naruta, 1-5. díl Bleach, 1.-7. díl Ve službách nuly. Nevím kdo by si to ode mě chtěl koupit, lidí co prodává mangy je celkem dost :D Myslím že za kus chci tak 50 kč a kdyby někdo koupit jich třeba 5 tak bych dala slevu 50 kč (takže jedna je zdarma). Doufám že se mi podaří najít stránku kde ty mangy prodat, ale hlavně i zájemce! Potřebuju se jich zbavit, protože nemám v knihovně místo a chtěla bych mangy nahradit literaturou.
Navíc chci ještě prodat 4 hry na PSP protože se mi to moje rozbilo když letělo pádem na zem. Škoda ! :D Za opravu se mi nechtělo platit, stejně jsem ho měla už 7 let...
Další věc co chci prodat je série Tom Gates (vtipný komiks pro mladší) od kterého mám 5 dílů. Jeden bych prodala za 70 kč.
Jednu hru asi prodám za 150 kč (Loco Roco 2, Tomb Raider Legend, Tekken 6, Tekken Dark Resurrection).

No fakt doufám že to někdo bude chtít :( pokud znáte nějáké zájemce či weby kde bych nějáké tyto věci mohla prodat, prosím napište to do komentářů, budu vám moc vděčná.

Mimo to, jelikož je dneska tak ponuro, jsem se rozhodla že hned potom co dopíšu tento článek tak půjdu kreslit. Potřebuji se zlepšit, již dlouho můj level kreslení stagnuje a věnuji tomu opravdu minimum času.
Dnes jsem také dočetla knihu od Murakami Harukiho jménem 1Q84. Jedná se o velikou knihu (koupila jsem si část 1. a 2.) která má asi 750 stran. Je to spíš pro starší čtenáře, neboť je text velice rozsáhlý a některé pašáže vám opravdu nahání husí kůži. Navíc je text tištěný maličkým písmem, což dělá tuto knihu ještě delší než se zdá.
Avšak musím říct že se jedná o jednu z mých oblíbených. Děj vás opravdu vtrhne dovnitř a je těžké pak přestat číst. Je to napínavé a nepamatuji si moc pasáží kde bych se nudila. Vřele proto doporučuji zkusit jakoukoliv knihu od Murakamiho, osobně jsem jich četla asi 5, a každá z nich má něco kouzelného.

Sice jsem dočetla tuhle obří skoro až bibli, ale stále mi chybí dočíst tolik knih které mám rozečtené... je jich asi 10. No co, myslím si že je to lepší než sedět na počítači a jen tak surfovat :D Promarním na tom vždycky hodně času... :tears:

No, myslím že jsem se vypovídala dost :D Sorry.......
Přeji vám hezký víkend ^___^)//

7 tipů na úspěch v japonštině

5. května 2015 v 20:50 | Kazumi |  Studie v Japonsku
Zdravím všechny ! (*^▽^*)
Jak se daří ? Dnes jsem si připravila článek který vám doufám dokáže dát trochu motivace a tipů na to jak uspět v japonštině. Inspirovala jsem se Ryuzaki1311, která psala podobný článek v roce 2011 /pokud se chcete dozvědět více - mrkněte na můj anglický blog kazumis-world.weebly.com/ Toto platí jak pro japonštinu, tak pro ostatní jazyky.

Another - recenze

3. května 2015 v 12:00 | Kazumi |  Recenze
« Death is not kind. It's dark, black as far as you can see, and you're all alone. But it's not different when you're alive, is it ? No matter how many relationships we seem to have, we're all alone. I am and you are, too. »
Originální název:アナザー
Název v angličtině: Another
Věkové omezení: 18+
Žánr: Horor, Triler, Škola
Počet epizod: 12
Rok vydání: 2012
Příběh:
Tento příběh vypráví o škole v Yomiamě, konkrétně o jejím devátém ročníku, třetí třídě (něco jako 9.C). Do třídy přichází Kouichi, nový student, už po začátku studia. Kouichi se chce spřátelit, avšak studenti se chovají divně, hlavně pokud jde o dívku jménem Misaki. Tu jako by nikdo neviděl. Když se spolužáků začne vyptávat, co se vlastně ve třídě děje, začnou se dít ještě podivnější věci...

HODNOCENÍ: 9/10

Yaoi - Dounjinshi Hichigo x Ichigo

2. května 2015 v 20:26 | Carter |  Yaoi
Přidávám toto mé velice oblíbené yaoi video.. ehm ehm

Povídka z 5. srpna 2013 - Božský úsměv

1. května 2015 v 12:00 | Carter |  Povídky
Když se koukáme na nebe, vidíme mraky. Mraky, které plují po obloze, jak je jim libo. Člověk vlastně nikdy neví, jestli se na ty mraky kouká už po několikáté, nebo byly právě stvořeny těmi, kteří jsou nad nimi… Usmála jsem se. Tak nádhernou věc jsem už dlouho neviděla. Myslím, že tenhle jev pojmenuji 'št'astná kulička'. Proč?... jednoduše proto, protože jsem se koukala na nebe, kde byli mraky v podobě několika desítek kuliček, a byli ozářeny nádherným žlutým sluncem. Celá tahle paráda se vznášela jen nade mnou, a já měla dojem, jako kdyby to nikdo jiný kromě mě neviděl, ani nevnímal. Nádhera, až nadpozemská krása to byla. Dneska jsem zažila ledacos zlého a nepříjemného, ale za tohle to opravdu stálo…

Dnešní datum si zapamatuji. 04. Srpna. Den kdy se stali mé sny realitou. No zkuste se nad tím zamyslet… jsi dívka, (nebo kluk), máš určitě mnoho dobrých i špatných vlastností. Nu což, to má asi každý člověk. Lišíme se od sebe svým chováním, vzhledem, zájmy… každý z nás je jiný. Já v lidech upřímně vidím krásu. I kdyby se na mě třeba podívala paní s plnovousem, ráda bych se na ní usmála. Znovu jsem se podívala na nebe. Když jsem se kochala to nádherou, zahlídla jsem na nebi trochu odlišný mrak, jak plachtí po obloze, hned pod krásnými, nyní už růžovými mráčky. Měl formu… želvy? Ne. Vypadalo to… jako drak! Jako drak. Sice to nemělo podobu až do detailu, ale mě to tak alespoň připadalo. Zírala jsem na něj, než se vypařil. Stala se z něj už jen šmouha. V tom momentě jsem byla št'astná... [...] Musela jsem už jít, v dálce jsem zaslechla 'beruškóóó' To byla určitě moje máma. Přiběhla jsem zpátky ke své čekající rodině, která se na mě usmívala, a já jim to oplatila obětím. Ode dneška... je moje oblíbené zvíře... Drak.