Červenec 2015

Favorite quotes of July 2015

27. července 2015 v 15:57 | Kazumi |  Deníček
UH, OH, už nám končí červenec. To není dobrá zpráva,že. Jak se znám tak za týden plus mínus začnu odpočítávat dny a budu se klepat stresem když půjdu do tesca, nebo prostě kamkoliv a tam bude ''ZPÁTKY DO ŠKOLY'', ''KUP SI VÝBAVU NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK''. Hurá, už se jdu vybavit !!! (NOPE).
To snad není možný, fakt lol... teď je ještě takový příjemný klid, nic se neděje. Musím se přiznat, měla bych se přece jenom ale učit. Rozhodně ne MATIKU jeeeeeeez to už nikdy. Chci se učit japonštinu, kterou lehce zanedbávám protože se moje mozková aktivita v posledním měsíci rovná žížale, nebo medvědovi.

Zpátky k tématu, tento měsíc mě doprovázeli tyto quotes. Jsou opět v angličtině, pokud by někdo chtěl překlad tak stačí říct, ráda to udělám.


Images 0.3

26. července 2015 v 23:15 | Carter |  Gify/obrázky
Random - images pt 3
(článek byl v rozepsaných asi poslední století.. shiet.)

Binge eating disorder

24. července 2015 v 18:19 | Kazumi |  Jiné
Dámy a pánové, je načase aby to šlo ven.
Nikdy by mě předtím nenapadlo že se o tomto téma otevřu. Tímto článkem doufám že se to ze mě dostane ven a zůstane to tak. Většinou když se přiznám před lidmi tak mi to pomůže se oné věci zbavit.

me chillin'

Velká většina z Vás už tuší o co jde. Když se někdo zmíní o 'binge eating disorder' tak se mi vybaví nějáké mentální problémy či nemoc. Ono to tak z části je. Binge eating spočívá v tom že neovládáte svoje emoce a činy. Necháte se ovládnout stresovou situací která vás převálcuje a vy se jí pak snažíte zajíst. Myslím že se v tom všichni tak trošku vidíme, ale nejspíš jen tím že sníme tabulku čokolády, a pak toho litujeme (někdy ale ne, chachacha). Bohůžel pokud trpíte touto nemocí, tak je to trochu, hodně,... jiné. Tabulku čokolády sníte, to jo, vždyť to je dobrý a fakt ''zdravý'' ~. Jenže ono to tím nekončí. Jíte do té doby, kdy se jen svalíte na postel a na několik hodin se pak nemůžete hýbat. Ano, je to opravdu až nechutné. A smutné.

Většinou se to stává u lidí kteří se snaží zbunout již delší dobu, až se to promění v problém v hlavě. Já to tak měla. Blbý je, že mi bylo jen 14. Kdybych vám napsala co jsem snědla jen ráno, tak byste mi začali všichni tleskat, a řekli byste mi ať se jdu zapsat do kompetitivního jezení hotdogů. Z toho co si vzpomínám tak jsem snědla jeden čokoládový dort (celý), 3 sušenky, 2 kakaa, 5 macarónů, a tak dále a tak dále. A to si vzpomínám že bylo jen 10 hodin ráno. Kdybych měla narozeniny tak jako, možná, ale takhle to bylo celý den, celý týden, celý měsíc.
Můj celkem rychlý metabolismus mě zachránil od neskutečného přibírání. Přibrala jsem, ale ne tolik kolik bych si tipla teď. HURÁ METABOLIZME, zachránil jsi mě, z části. Trošku mě až do dnešního dne deprimuje že mě rodiče nezastavili. V té době jsme měli v rodině takovou krizi, myslím že je to z části i důvod mého začátku tohohle 'binge'.

Já jen hlavně doufám že se mi to už nestane, snažila jsem se z toho poučit co nejvíc a když si představím že bych se měla přežrat do takové meze jako před tím, tak to jsi jdu opravdu radši zaběhat na čerstvý vzduch.

Pro ty kteří by tímto stádiem procházeli teď, tak vám chci jen tak upřímě říct, z vlastních zkušeností, že je to všechno jen ve VAŠÍ HLAVĚ. Musíte změnit pohled na věc, relaxovat, zaměstnat se, požádat o pomoc. Není to věc která by se měla brát na lehkou váhu, věřte tomu. Je to nemoc. Ale můžete ji přemoct, protože oproti problémum v práci, v rodině, v životě, to opravdu NIC NENÍ. Je to celé jen ve vaší hlavě. Tak tuto ideji přestaňte podporovat, a vemte svůj život do vlasních ruk.

Hodně štěstí!

We broke up - recenze drama

21. července 2015 v 19:17 | Kazumi |  Recenze

Jméno drama v ang.: We broke up
Originální jméno drama: 우리 헤어졌어요 (Uri Heeojyeosseoyo)
Režie:Kim Ki-yoon, Kim Yong-wan
Rok vydání: 2015
V hlavní roli: Sandara Park, Seung-Yoon
Žánr: drama, kdrama, drama, romance
Počet epizod: 10 (x15 min)


Blog update

19. července 2015 v 20:01 | Kazumi |  Deníček
Zdravím !

Už to bude skoro měsíc co jsem se jukla na blog.. ach, ty prázdniny! Ani si nechci uvědomit že už je půlka července pryč. To snad nebudu ani psát, natož říkat! Asi se to zdá divné, ale bohůžel jsem měla tendence opět myslet na studium atd. Ale! Zastavila jsem se. Doufám že jste na tom jako já: relaxujete!
Osobně spím každý den 10 hodin... - cítím se jako medvěd, haha


Doufám že si prázdniny užíváte, vždyť je pěkné vedro.

Za ty tři týdny co jsem tu nebyla jsem shlídla celkem hodně anime, a jsem za to ráda. Přes školní rok se mi na ně nechce koukat, a i kdyby ano, není na to čas. Je fakt, že čučet do počítače když je tak hezky není moc chytré, a tak si nechávám anime až na večer. Chystám se na ně napsat recenze! V složce 'rozepsané' jich mám asi deset. Snad se na ně budete těšit!